Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

W programie pojawi się znana poetka Eda Ostrowska (na zdj.), która opowie o swojej najnowszej książce 'Edessy'. Ponadto relacja z promocji dzieł wszystkich Prusa i albumu o freskach zamkowej kaplicy.

Zaparkujesz na kopercie bez uprawnień - odholują Ci samochód. Pierwszego lipca weszły w życie nowe przepisy, zaostrzające kary za stawanie na miejscach dla niepełnosprawnych. Oprócz 500 złotowego mandatu i 5 punktów karnych grozić nam będzie...

Gościem programu będzie wiceprezydent Lublina, Monika Lipińska (na zdj.), która opowie o Lubelskiej Karcie Seniora. Meteorologa zapytamy o przewidywaną prognozę długoterminową oraz zaproponujemy dużo dobrej, letniej muzyki.

W 'Historii bez patyny', w związku z przypadającą na początku lipca 35. rocznicą wybuchu strajków na Lubelszczyźnie w 1980 roku, przypomnimy reportaż Mariusza Kamińskiego pt.'Lubelski Lipiec '80''.

 'Wielcy artyści, sprytni skandaliści' - pod takim hasłem odbyła się w Teatrze Starym w Lublinie kolejna 'Bitwa o kulturę'. Gośćmi Grażyny Lutosławskiej byli krytyk, kurator i publicysta Stach Szabłowski i dyrektor Galerii Labirynt Waldemar...

W audycji 'Pomagam' zaprezentujemy działania Fundacji Onkologii Lubelskiej 'Razem'. Jej głównym celem jest pomoc Pacjentom zmagających się z chorobą nowotworową oraz wsparcie działalności Centrum. Fundacja wspiera rozbudowę Centrum Onkologii Ziemi...

Na antenie Radia Lublin powtórki w każdą niedzielę lipca i sierpnia o godzinie 9.15 (17.30).

Wakacyjne występy rockmanów z 'wczoraj' i 'dziś', a więc stare i nowe nagrania koncertowe... (m.in. Woodstock sprzed lat i dzisiejsze festiwale pod tą nazwą).

W programie przeniesiemy się między innymi do północnej części naszego regionu do wsi w gminie Tuczna, gdzie trwają przygotowania to odtworzenia nieistniejącego już kopca Józefa Piłsudskiego.

Sonda dnia

Gdzie lubisz spędzać wakacje?

Co? Gdzie? Kiedy?

Blog Grażyny Lutosławskiej

Wyspa

Blog ze smakiem
  2015-06-28 09:51:00

Prognoza

Blog ze smakiem
  2015-06-21 11:22:00

Zdjęcia

Wideo