Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

12 czerwca w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie wystąpi Formacja Nieżywych SCHABUFF. Artyści zaśpiewają na zaproszenie Radia Lublin w naszym cyklu 'Strefa Dobrej Muzyki'. Słuchaj radia i wygrywaj bilety.

W najbliższej audycji „Przyszłość Ukrainy” Michał Niewiadomski z Polsko-Ukraińskiego Klubu Dziennikarzy opowie o wystawie fotograficznej „Ukraina. Wojna Niezadeklarowana”, którą można obejrzeć w Chatce Żaka w Lublinie.

W programie spotkamy się z fachowcami i obserwatorami, aby przeanalizować kampanię wyborczą i wstępne wyniki wyborów prezydenckich.

'Piąty Beatles', najnowsza książka Mariusza Czubaja (na zdj.) jest bardzo lubelska dzięki naszemu redakcyjnemu koledze Pawłowi Błędowskiemu. Pisarz opowiadał o tym w czasie czwartkowego spotkania, podczas którego nie zabrakło innych lubelskich i...

W programie między innymi odwiedzimy Gałęzów, w gminie Bychawa, gdzie dzięki dofinansowaniu wyremontowano świetlicę wiejską, miejsce spotkań mieszkańców.

Druga tura wyborów prezydenckich za nami... Od kilku godzin są znane wyniki sondażowe, na te ostateczne trzeba będzie poczekać. Kampania wyborcza na ostatniej prostej to debaty, sondaże i wyborcze spoty. Ożywiona (nie zawsze merytoryczna) dyskusja...

Dzień Matki tuż, tuż. Trudno, by nie pomyśleć o niespodziankach dla Mam. Po dziewiątej spotkanie z Iwoną Sawulską, która zaprosi na niezwykły koncert. Będzie tez można zdobyć zaproszenia na koncert w strefie Dobrej Muzyki.

Za kilka dni odbędzie się już piąty koncert z cyklu 'Radiowa lekcja muzyki', podczas którego muzykę Sergiusza Prokofiewa dla lubelskich gimnazjalistów wykonają uczniowie Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Tadeusza Szeligowskiego w Lublinie.

 Poniatowa to młode miasto z krótką historią, której poznawanie rodzi coraz to nowe pytania. I co prawda początki wsi sięgają końca XIV wieku, jej najbardziej tajemnicze dzieje to ostatnie 78 lat.

'Między piłką a Proustem' to tytuł 'Bitwy o literaturę', jaka rozegrał się w Teatrze Starym w Lublinie. Gościem Grażyny Lutosławskiej był Marek Bieńczyk, pisarz, eseista, tłumacz i wielbiciel wina.

Sonda dnia

Gdzie lubisz spędzać wakacje?

Co? Gdzie? Kiedy?

Blog Grażyny Lutosławskiej

Sedno sprawy

Blog ze smakiem
  2015-05-24 09:40:00

W pewnym sensie

Blog ze smakiem
  2015-05-17 10:10:00

Zdjęcia

Wideo