Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Na antenie Radia Lublin prezentujemy najpiękniejsze miejsca, najpopularniejsze miejscowości i najciekawsze projekty turystyczne.

Ruszyła letnia edycja konkursu fotograficznego dla słuchaczy audycji 'Leśne lato' na antenie Radia Lublin.

Dziś m.in.: B.Guy w przeddzień nowej płyty, R.Waters tuż po wznowieniu zremasterowanej wersji albumu 'Amused To Death', ostatni, rozbudowany odcinek serialu o muzycznych inspiracjach twórczości Rolling Stonesów zatytułowanego 'Nawet Kamienie Mają...

W magazynie powiemy między innymi o przygotowaniach do Wystawy Koni Zimnokrwistych w Tucznej w powiecie bialskim. Sprawdzimy też ceny na targowiskach w regionie.

Sezon grillowy w pełni, ale ostrzegamy - Polacy popełniają wiele błędów, opiekając mięso czy inne produkty. Specjaliści do spraw żywienia przestrzegają, że błąd popełniamy już na początku, nie zwracając należytej uwagi na to, co kupujemy do...

W najbliższym programie opowiemy o urokach gminy Biszcza.

W programie spotkamy się między innymi z miłośnikami wypraw rowerowych i pieszych po ścieżkach w Lasach Parczewskich. Będzie też o nowej trasie w gminie Hańsk, w powiecie włodawskim, która wiedzie do Jeziora Dubeczyńskiego.

Statystyki utonięć w tym roku są bardzo wysokie. Osoby odpoczywające nad wodą często przeceniają własne umiejętności pływackie, będąc niejednokrotnie pod wpływem alkoholu.

Dziś w „Nocy aligatorów” sporo kompozycji Lynyrd Skynyrd w wykonaniu przyjaciół muzyków z amerykańskiego Południa. Europejskiego rocka będą reprezentować m.in. Taste, Yes czy Jethro Tull.

Jak to jest być miss? Ile wysiłku kosztuje przygotowanie do konkursów piękności i po co w ogóle brać w nich udział? Gościem czwartkowej 'Nocy z...' będzie Monika Bojar, tegoroczna Miss Polski Lubelszczyzny.

 

23/24°C

Sonda dnia

Gdzie lubisz spędzać wakacje?

Co? Gdzie? Kiedy?

Blog Grażyny Lutosławskiej

Wyspa

Blog ze smakiem
  2015-06-28 09:51:00

Prognoza

Blog ze smakiem
  2015-06-21 11:22:00

Zdjęcia

Wideo