Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Reportaż Agnieszki Czyżewskiej-Jacquemet (na zdj.) z Polskiego Radia Lublin został wybrany do reprezentowania Polski w konkursie Prix Europa 2016. To największy i najważniejszy europejski festiwal trzech mediów: telewizji, radia i Internetu.

Już w najbliższą środę najmłodsi Słuchacze Radia Lublin zobaczą nas przy pracy!

Dzień Dziecka jest dla wszystkich! Nasz pierwszy gość, Łukasz Drozd z Dzielnicowego Domu Kultury „Bronowice” zaprosi na zabawy, tańce i spektakle, czyli wielki, rodzinny festyn.

Zwiedzaj Lublin szlakami kobiet, które przyczyniły się do rozwoju tego miasta - proponuje Fundacja HerStory. I organizuje kolejne działania, w ramach których powstanie m.in. gra miejska i kolejny szlak herstoryczny.

We wtorkowej „Akademii aktywnych” zabieramy Państwa w Beskid Wyspowy. Pozornie niewysokie pasmo górskie, położone na południe od Gorców, to wymagające szlaki turystyczne. Szczyty nie łączą się w pasma, lecz tworzą samotne „wyspy”; z...

We wtorek po 18.00 zapraszam Państwa do wysłuchania opowieści o kobiecie, która przez całe życie dążyła do tego, żeby realizować swoją pasję: układanie kwiatów, Przeszła długą i zawiłą drogę.

W programie porozmawiamy o zagadnieniach dotyczących inżynierii środowiska. Powiemy o osiągnięciach polskich naukowców w zakresie badań nad odnawialnymi źródłami energii, ochroną atmosfery, gospodarką odpadami i transportem ekologicznym. 

Światowe Dni Młodzieży coraz bliżej. W dniach 26-31 lipca do Krakowa przybędą tysiące młodych pielgrzymów z całego świata, by spotkać się z papieżem Franciszkiem. Wcześniej pielgrzymi odwiedzą lubelskie parafie. Na antenie Radia Lublin i TVP 3...

 

 

 

23/24°C

Sonda dnia

Najlepszy sposób na rzucenie palenia to:

Co? Gdzie? Kiedy?

Blog Grażyny Lutosławskiej

Wiatr

Blog ze smakiem
  2016-05-29 11:01:00

 

Raj

Blog ze smakiem
  2016-05-22 09:49:00

 

Zdjęcia

Wideo