Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Paweł Passini, reżyser, będzie gościem 'Nie tylko rozrywkowej niedzieli radiowej'. Porozmawiamy o roku ognistej małpy, w którym dobrze jest realizować dalekosiężne plany i o tym, jakie plany ma nasz gość.

W niedzielnym „Drzewie rodzinnym” przedstawimy Państwu dwa reportaże. Usłyszymy reportaż Agnieszki Krawiec pod tytułem „Dwie pasje - jeden związek”.

W programie festiwale, festiwale... opowiemy Państwu przede wszystkim o obrazach nagrodzonych na Festiwalu Filmowym w Gdyni.

Podobno najpiękniejsze piosenki z porą roku w tekście albo w tytule, to piosenki, które opowiadają o jesieni. Sprawdzamy to w pierwszej godzinie audycji.

W każdą sobotę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

Odcinek czwarty, w którym Pan Patyczak nadal poszukuje swojego odbicia, a Wróbelek Melek przestaje już spadać z gałęzi i dolatuje do ziemi.Bajka Grażyny Lutosławskiej na antenie Radia Lublin w każdą sobotę o godzinie 9.45!

W sobotę i niedzielę (24-25 września) Magiczne Ogrody zapraszają na wydarzenie z okazji rozpoczęcia jesieni. Na gości czeka wiele atrakcji, rodzinnych zabaw i specjałów kuchni.

'Pogotowie radiowe' gości u naszej słuchaczki Pani Zofii, która przedstawia problem rolnika, który w wyniku ciężkiej choroby w stosunkowo krótkim czasie podupadł na zdrowiu w znacznym stopniu

 

15/16°C

Sonda dnia

Czy zbieracie grzyby?

Co? Gdzie? Kiedy?

Blog Grażyny Lutosławskiej

Konfitury

Blog ze smakiem
  2016-09-25 09:09:00

 

Tutaj jestem

Blog ze smakiem
  2016-09-18 09:14:00

 

Zdjęcia

Wideo