Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Na antenie Radia Lublin prezentujemy najpiękniejsze miejsca, najpopularniejsze miejscowości i najciekawsze projekty turystyczne.

Ruszyła letnia edycja konkursu fotograficznego dla słuchaczy audycji 'Leśne lato' na antenie Radia Lublin.

 Gościem naszych niedzielnych pogawędek o książce będzie tym razem Marcin Wroński (na zdj.) - znakomity autor retrokryminałów. Porozmawiamy o jego inspiracjach, literackich planach na przyszłość i najnowszej, właśnie ukończonej powieści.

Przypomnimy najważniejsze wakacyjne wydarzenia jazzowe, w tym North Sea Jazz Festival w Rotterdamie oraz Alfa Jazz Fest we Lwowie. Posłuchamy kilku lwowskich opowieści, w tym zaproszenia mera Lwowa dla wszystkich lublinian na następny festiwal. W audycji...

Czym na kartach historii literatury polskiej zapisał się Cyprian Kamil Norwid? Kim był na tle innych romantycznych wieszczów? Powie o tym Paweł Passini (na zdj.), reżyser, którego najnowszy spektakl 'Bieguny' miał właśnie premierę w Lublinie.

Prawie 5 milionów uczniów rozpocznie we wtorek 1 września nowy rok szkolny. To przede wszystkim spore wyzwanie logistyczne i finansowe dla ich rodziców.

Wakacje pożegnamy naprawdę tanecznie. Kasia Kuwałek, tancerka i przede wszystkim pasjonatka dancehallu zaprosi na trening prosto z Jamajki. Dla tradycjonalistów mamy zaś zaproszenie na spotkanie z dr Emilią Dowigałło, polską tancerką flamenco z...

 

28/30°C

Sonda dnia

Mój sposób na upał to:

Co? Gdzie? Kiedy?

Blog Grażyny Lutosławskiej

Wyspa

Blog ze smakiem
  2015-06-28 09:51:00

Prognoza

Blog ze smakiem
  2015-06-21 11:22:00

Zdjęcia

Wideo